Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Salariat pensionar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Salariat pensionar

Buna ziua. Un salariat care este pensionar platesc toate impozitele, la fel ca si ceilalti salariati nepensionari? Conteaza venitul obtinut?
Un salariat care este pensionar va plati toate impozitele, la fel ca si ceilalti salariati nepensionari ... nu conteaza venitul obtinut.
Multumesc pentru raspuns!