Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna ziua
Am primit un plic pe data de 11.12 cu o executare silita creditore este eos credit funding pentru Suma de 2400 lei pentru un credit facut in 2007.Cum Trebuie sa procedam?
Mergeți la avocat cu actele pentru a va redacta contestație la executare daca s-a prescris.
În caz contrar va vor executa silit si veti mai plati vreo 2000-3000 lei si executorul.