Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare salariu

In timpul CM(120zile) s-a modificat salariul prin act aditional,dar mie nu mi s-a operat.
In ce masura ma afecteaza acest lucru?
Probabil ca operarea va avea loc la terminarea concediului medical.
Mulțumesc