avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1638 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre remunerare.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre remunerare.

Stie cineva care ar fi diferenta la angajare daca spunem unde vrem sa fie jobul principal, cu ce ii ajuta pe angajatori? Multumesc mult.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:10, 21 Decembrie 2018
Diferenta o face deducerea personala care se acorda numai la locul de munca unde se afla functia de baza.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Doua contracte de munca simultan ContSters374318 ContSters374318 Buna ziua, Studenta la zi si am un job principal de 8 h pe zi, de luni pana vineri iar ar trebui ca incepand de saptamana viitoare sa mai am un job cu norma ... (vezi toată discuția)
Functie de baza Alynush_30 Alynush_30 Daca sunt administratorul unei societati si lucrez 8h/zi la o alta firma,pot declara ca functia de baza este cea la societatea unde sunt administrator? (vezi toată discuția)
Mutarea cartii de munca jay jay Buna ziua, sunt angajat la o firma de un an de zile (jumatate de norma) si de curand m-am angajat la un al doilea loc de munca (tot jumatate de norma). Cartea ... (vezi toată discuția)