Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre remunerare.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre remunerare.

Stie cineva care ar fi diferenta la angajare daca spunem unde vrem sa fie jobul principal, cu ce ii ajuta pe angajatori? Multumesc mult.
Diferenta o face deducerea personala care se acorda numai la locul de munca unde se afla functia de baza.