Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Custodie copil
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Custodie copil

buna ziua, aveti idee cat poate dura un divort cu minor in instanta de judecata?am depus actele deja la sf lunii noiembrie, cand credeti ca poate fi primul termen?
În ce oras va judecati?