Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... certificat medico-legal
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

certificat medico-legal

Buna ziua. pe data de 30.12 mi-am surprins sotul cu amanta in masina. Am reactionat destul de rau, iar in timp ce eu o trageam de par, sotul m-a lovit si sunt plina de negrituri pe tot corpul. Merg sa depun actele de divort.Am trecut pe la politie pe 30.12 si le-am povestit ce s-a inamplat.M-au sfatuit sa scot in certificate medico-legal. Ma poate ajuta acesta la divort sau avand in vedere imprejurarea in care s-au petrecut evenimentele , nu?
raluca07, utilizator
Doamna, pana la urma care e situatia, caci vad ca s-a schimbat... prima data nu ati reactionat bine si ati luat-o de par, a doua oara au sarit ei sa va bata...
Cand va stabiliti exact situatia de fapt, contactati un avocat, ca altfel trece timpul inutil.