Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Domiciliu
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Domiciliu

Bună ziua as dori sa știu dacă locuiesc fără forme legale la o adresă alta decât cea din cartea de identitate pot fi amendat sau ce alte neplăceri as avea
Daca stati mai mult de 15 zile la alta locuinta, ar trebui sa va puneti viza de flotant (resedinta), altfel sunteti pasibil de amenda. Aceasta nu e mare, e intre 40-80 de lei