Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am nevoie de sugestii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am nevoie de sugestii

As dori sa fac modificări în apartamentul ,doresc să sparg o cămară și să modific un perete de susținere daca se poate bineinteles. In bloc au mai modificat încă 2 vecini de pe coloane diferite. Ce anume ar trebui sa fac .Multumesc mult
Buna dimineata.
Treaba e mai complicata daca e vb. de un perete de sustinete.
Luati legatura cu o firma de constructii autorizata si discutati cu dumnealor ce vreti sa faceti.
Cei doi vecini, daca au facut modificarile fara autorizatie de constructie, sunt pasibili de amenda, poate chiar aducerea la starea initiala a apartamentului.