Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Despre procura
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Despre procura

Buna ziua as vreau sa stiu ca se poate sa merg cu fetita mea minora in vacanta din Italia VS spania fara o procura din partea tatalui... Va multumesc pentru eventuale raspunsuri.. O zi buna
Buna seara,

Gasiti aici informatii, dar e de preferat sa cereti informatii si in Spania. Fiecare tara poate decide documentele care sunt cerute la intrarea/iesirea in/din tara respectiva.

[ link extern ]

Buna seara,

Gasiti aici informatii, dar e de preferat sa cereti informatii si in Spania. Fiecare tara poate decide documentele care sunt cerute la intrarea/iesirea in/din tara respectiva.

[ link extern ]