Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Cazier
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Cazier

Buna seara. Avertismentul penal primit intr o tara din UE, apare in cazierul judiciar?
Doar daca exista o hotarare judecatoreasca din tara care sa il recunoasca. Daca nu, nu:)
Multumesc pentru raspuns.

adutescu a scris:

Doar daca exista o hotarare judecatoreasca din tara care sa il recunoasca. Daca nu, nu:)