avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1069 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divorț cu minori
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divorț cu minori

Cine poate să mă ajute cum să fac o cerere de procedură ordonanței președințiale pentru ami aduce copii in Anglia înainte de a se pronunța tribunalul.
Cel mai recent răspuns: Avocat Tabrea Alexandru , Avocat 09:38, 24 Ianuarie 2019
Luați legătura cu un avocat de pe site, consultați lista și contractați serviciile unui profesionsit, la alegere!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna.. as avea si eu nevoie de un avocat in bucurești... as ... Ioanaaurorofa Ioanaaurorofa Buna.. As avea si eu nevoie de un avocat in București... As dori gen sa ma reprezinte la judecata in data de 4 martie la ora 8 jum dimineața.. In contextul ... (vezi toată discuția)
Buna ziuabam si eu o intrebare eu am sub custodia mea 2 minori ... Marianaciulica278@gmail.com Marianaciulica278@gmail.com Buna ziua am si eu o intrebare eu am sub custodia mea 2 minori doar ca avem custodie comuna cu domiciuliul la mine,mama si asi dori sa plec cu copii in ... (vezi toată discuția)
Vreau sa fiu tata..... kromred kromred Acum 2 luni, am avut o discutie cu sotia mea in privinta copilului pe care prefera sa il tina mai tot timpul parintii ei. Eu consider ca noi ca parinti trebuie ... (vezi toată discuția)