Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Valoare teren
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Valoare teren

Cum stabilesc valoarea unei suprafete de teren pentru a o inregistra in contabilitate? Pot lua in calcul un studiu de piata al notarilor? Multumesc
Luati legatura cu un evaluator terenuri