Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stimulent insertie si maternitate 2
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stimulent insertie si maternitate 2

Anul acesta in martire ma voi întoarce la serviciu după maternitate cu bebe1. Îmi voi depune dosar pentru stimulent de insertie.
În septembrie vine bebe2.
Stimulentul de la bebe1 se mai acordă si în perioada de maternitate cu bebe2?
Stimulentul de la bebe1 nu vi se mai acordă si în perioada de maternitate cu bebe2.