Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procedura Insolventei
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procedura Insolventei

Intr-un dosar de insolventa care are termen de judecata maine pe 19.11.09 pot sa depun la Tribunal tot maine declaratia de creanta
imedia, utilizator
Buna ziua.
Daca nu ati primit notificarea in termen de la licidatorul judiciar stabilit de instanta pentru a va inscrie in tabelul creditorilor puteti depune la termen, direct in instanta .
Succes!
Cu respect,Alexa...