avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 961 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... SNG
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

SNG

Care e diferenta dintre cei care au scoala de grefieri si cei care lucreaza la tribunal fara sa fi facut aceasta scoala?
Cel mai recent răspuns: legalmgm , utilizator 19:12, 19 Noiembrie 2009
alynotza01 a scris:
Care e diferenta dintre cei care au scoala de grefieri si cei care lucreaza la tribunal fara sa fi facut aceasta scoala?

Scoala.
alynotza01 a scris:
Care e diferenta dintre cei care au scoala de grefieri si cei care lucreaza la tribunal fara sa fi facut aceasta scoala?

Buna seara,
Primul meu mesaj a fost, poate, caustic dar in nici un caz NU a fost rautacios.
Daca cineva se simte personal lezat, public i-mi cer scuze.
P.S.
Sincer, cred ca este foarte bine ca grefierii sa aiba studii de specialitate, munca lor fiind importanta si plina de raspunderi.
Cu stima,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sng si inm ContSters89182 ContSters89182 Buna. Am o prietena care da impreuna cu mine, la inm. Dar, ea doreste sa dea si la sng. Ce face daca reuseste la amandoua? Are posibilitatea sa aleaga doar ... (vezi toată discuția)
De ce tot mai multi grefieri incearca la inm? ContSters89182 ContSters89182 Am o nelamurire, ce ii motiveaza pe grefieri - sng-isti, in special- cei cu studii superioare juridice, sa incerce la inm? Salariile? Modul cum au fost tratati ... (vezi toată discuția)
Incredere in avocat freeanifer freeanifer Buna seara/ziua , As vrea sa faceti un efort de imaginatie pentru a va imagina urmatoarea situatie. Angajezi un avocat pentru a te reprezenta in actiunea ... (vezi toată discuția)