Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... SNG
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

SNG

Care e diferenta dintre cei care au scoala de grefieri si cei care lucreaza la tribunal fara sa fi facut aceasta scoala?
alynotza01 a scris:
Care e diferenta dintre cei care au scoala de grefieri si cei care lucreaza la tribunal fara sa fi facut aceasta scoala?

Scoala.
alynotza01 a scris:
Care e diferenta dintre cei care au scoala de grefieri si cei care lucreaza la tribunal fara sa fi facut aceasta scoala?

Buna seara,
Primul meu mesaj a fost, poate, caustic dar in nici un caz NU a fost rautacios.
Daca cineva se simte personal lezat, public i-mi cer scuze.
P.S.
Sincer, cred ca este foarte bine ca grefierii sa aiba studii de specialitate, munca lor fiind importanta si plina de raspunderi.
Cu stima,