Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Factura
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Factura

Buna dimineata,o intrebare:in weekend avem un eveniment (o petrecere a asociatiei de animale)la un bar pe care il detinem ,ei doresc factura pe asociatie.Se poate?
De ce sa nu se poata atat timp cat este vorba de o persoană juridică cu CIF sau CUI care achita servicii prestate de dvs?