Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Galahotels. Com
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Galahotels. Com

Bună ziua, am făcut și plătit online o trzervare la un hotel din Paris prin galahotels. com. Din păcate am rămas și fără bani și fără cazare. Bineînțeles când am ajuns la hotelul respectiv, am mai plătit încă o data cazarea, la ei apărea ca rezervarea este anulata de către galahotels. com. Nu putem lua legătura cu galahotels deoarece emailul și nr. de telefon sunt inexistente. Din câte am citit, agenția ar avea sediul în Turcia-Istanbul. Oare cum as putea să-mi recuperez banii? Multumesc
Faceti o plangere penala pt inselaciune.
Si oare unde, la cine ? Multumesc

Ana-Maria Dutescu a scris:

Faceti o plangere penala pt inselaciune.