Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Actionare in judecata -booking.com
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Actionare in judecata -booking.com

Am pierdut o rezervare plătită pe agenția booking.com. Din cauza stării de urgență nu am putut ieși din casă din oraș din România. Nu am putut ajunge la locație, Istanbul, tot stare de urgență și în Turcia. Hotelul închis, nici la telefon nu răspunde. Booking ne tot amână de o luna că ne rambursează banii, ca apoi să nu mai răspundă și să nu mai ramburseze nimic. Cum pot proceda?
Pe email nu pe telefon,se rezolva, scripta manent!