Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cazier
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cazier

Bună ziua.o prietenă a fost prinsa furând din magazin de haine în Germania o lenjerie intima și o pereche de șosete...în afara de amendă va avea și cazierul pătat pentru asa ceva este destul de grav ce a făcut??? este la prima abatere la așa ceva nu sa mai întâmplat niciodată nimic
Crisscristina, utilizator
Bună ziua as putea vb în privat cu un avocat va rog ?