Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... persoana care depune repetat plingeri
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

persoana care depune repetat plingeri

Buna ziua. Cum fac sa pedepsesc legal o persoana care imi reclama magazinul meu, desi nu intra prin el, dar il reclama tuturor autoritatilor pentru motive ,unele, absolut hilare. Mai este legea calomniei si defaimarii caci altfel si autoritatile vin acum cu amenzile pregatite.
intentati actiune in raspundere civila delictuala. consultati un avocat