Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revenire in cic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revenire in cic

Buna seara.

Daca mi-am reluat activitatea in luna martie si as dori sa revin in cic de la 1 decembrie (copilul implineste 2 ani in mai 2010) care ar fi pasii de urmat, cum ma sfatuiti sa procedez?
Pentru indemnizatie (85% din salariu) ce venituri s-ar lua in calcul.. pe ultimele 12 luni? sau pe 12 luni inainte de nasterea copilului?

Va multumesc anticipat pentru suport.
Trebuie urmata aceeasi procedura ca si la prima intrare in cic.