Forum Discuţii juridice Executare silită Intrebare
Discuție deschisă în Executare silită

Intrebare

Buna ziua am o intrebare am salariu pe card, am o poprire banca a blocat toti bani doresc sa precizez ca este vorba de salariu,dna de la ghiseu a spus ca trebuie sa merg la o sucursala sa depun o cerere de poprire, ce trebuie sa fac?
Mergeti si dovediti ca e vorba de salariiu si nu va pot bloca toti banii. Cu siguranta se va rezolva,