avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 770 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Intrebare
Discuție deschisă în Executare silită

Intrebare

Buna ziua am o intrebare am salariu pe card, am o poprire banca a blocat toti bani doresc sa precizez ca este vorba de salariu,dna de la ghiseu a spus ca trebuie sa merg la o sucursala sa depun o cerere de poprire, ce trebuie sa fac?
Cel mai recent răspuns: DRAGANLAW , utilizator 19:20, 19 Februarie 2019
Mergeti si dovediti ca e vorba de salariiu si nu va pot bloca toti banii. Cu siguranta se va rezolva,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poprire salariu cipry_blue cipry_blue Buna ziua! In momentul in care la firma unde lucrez s-au virat banii in contul angajatilor am fost singurul care aveam contul de salariu 0. In urma ... (vezi toată discuția)
Poprire salariu alexandraconstantinescu01 alexandraconstantinescu01 Buna ziua! Am fost in creștere copil, am un credit la banca din cauza problemelor financiare am rămas in urma cu ratele, acum când m,am întors la serviciu ... (vezi toată discuția)
Pe data de 27 februarie mi s-a blocat contul de card pentru salariu ... mihaiclaudiugabriel mihaiclaudiugabriel Pe data de 27 februarie mi s-a blocat contul de card pentru salariu de către o bancă. Am fost la o sucursală a băncii,unde mi s-a explicat că lor nu le ... (vezi toată discuția)