Forum Discuţii juridice Executare silită cine are capacit. proc. pasiva - contestatie la ...
Discuție deschisă în Executare silită

cine are capacit. proc. pasiva - contestatie la executare

Buna ziua,

Am fost amendat de politia comunitara, am facut palngere contraventionala care este in curs de judecare, si intre timp am fost somat de directia fiscala din primarie sa platesc amenda contestata.
Doresc sa formulez contestatie la executarea silita, insa nu sunt sigur impotriva cui, in acest caz.

Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Primaria? Primaria prin primar?Directia fiscala a municipiului?

Multumesc!
smeagull, utilizator
Va multumesc.