Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu de odihna
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu de odihna

Sunt asistent personal din anul 2010.De atunci nu am luat concediul de odihna şi nici nu a fost platita de catre primarie. Întrebarea mea este ca dacă nu am cerut oficial concediul de odihnă pot sa dau în judecata primaria si am şanse să căştig procesul.La primarie mi-au spus că au un contract cu Crucea Roşie .
Puteti sa actionati in instanta Primaria, dar nimeni nu va poate spune ce sanse aveti in acest litigiu.