Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu de odihna
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu de odihna

Sunt asistent personal şi din anul 2010 de cănd sunt angajată la primărie nu am cerut concediu de odihna şi nici nu mi-au plătit .Întrebarea mea este: pentru anul 2018 până la ce dată pot să cer concediul de odihnă.?
Pentru anul 2018 , angajatorul este obligat sa acorde concediul de odihna neefectuat pana la 01.07.2020.