Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cum sa fac
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cum sa fac

Eu sunt divortata din 2007 dar nu am facut partajul. Fostul meu sot a schimbat yala la apartament. Apartamentul a fost cumparat in timpul casatoriei, iar mobila a fost achizitionata de mine prin imprumuturi bancare, pe care le platesc singura inca opt ani. Vreau sa stiu cum pot sa intru in apartament sa-mi iau lucrurile. Va multumesc.
in cazul procesului de partaj , taxa de timbru este in cuantum de 3% din valoarea masei partajabile.