Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Documente succediune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Documente succediune

Cum se obtin Anexele 1 si 2 de la primarie?
Va prezenati personal si faceti cerere.
Multumesc!
Cerea este tip sau o redactez eu? Pot sa o trimit prin posta?
Nu. Trebuie să o faceți personal, prezentandu-va la Primărie.
Este posibil ca pentru eliberarea anexelor 1 și 2 să întocmiti un plan de amplasament al imobilului.