Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Teren extravilan
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Teren extravilan

Bună. Mă interesează cum se poate rezolva o problema cu un teren extravilan care se afla aproape de localitate. Termenul este mult mai mic față de cat ar trebui să fie în loc de 2900 mp pare a fi 900 mp. În titlu de proprietate este 2900 mp.
Introduce ti la judecatorie o actiune in granituire