Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Forma unei notificări
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Forma unei notificări

Buna seara!
O notificare a unei persoane juridice, care este adresată unei institutii publice, ce forma trebuie sa îmbrace?
As vrea sa știu, in principal, cine o semnează (înțeleg ca ștampila nu mai este obligatorie). Ori merge sa fie trimisa și nesemnata, printr-un email?
Mulțumesc pentru răspuns, așa bănuiam ca trebuie sa fie. Semnată, dar de cine?
Cine poate semna, in mod valabil?
De persoana care are dreptul.de a semna notificarea.