Forum Discuţii juridice Executare silită Titlu executoriu
Discuție deschisă în Executare silită

Titlu executoriu

Buna Ziua
Am împrumutat de o cunoștința o suma de bani ai am încheiat in contract se împrumut cu ipoteca imobiliară garantat cu un imobil ce valorează mult mai mult decât imprumutul
Din păcate nu am reușit sa îl restitui la timp termenul expirând de câteva luni
El a cedat ipoteca altei persoane care i a plătit suma și acum începe executare silită a imobilului ai evacuarea noastră din casa
Ce pot face pentru a mai câștiga timp pana fac rost de suma respectiva?
Va mulțumesc
Leonte123, utilizator
Va mulțumesc pentru răspuns
Mai găsim pe cineva cu o părere?
Mulțumesc