Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

Buna seara! Daca un titlu este gresit emis adica dupa 28 ani de la decesul bunicii pe numele bunicii si cererea depusa de un copil al bunicii in numele copiilor ei nu se gaseste la primarie cum se poate dezbate succesiunea( e vina primariei) ce e de facut?
Buna seara,
Nu este deloc o gresala a prefecturii la emitere.
Mergeti la notar si dezbateti succesiunile succesive.