Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am dreptul sa fac parte din CEX-ul asociatiei ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am dreptul sa fac parte din CEX-ul asociatiei proprietarilor?

Am dreptul sa fac parte din Comitetul Executiv al Asociatiei Proprietarilor, daca locuinta este cumparata de sotie, ea fiind proprietarul de drept?
kronstadter, utilizator
Mutltumesc foarte mult pentru raspunsurile pe care mi le-ati oferit!