avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1981 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am dreptul sa fac parte din CEX-ul asociatiei ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am dreptul sa fac parte din CEX-ul asociatiei proprietarilor?

Am dreptul sa fac parte din Comitetul Executiv al Asociatiei Proprietarilor, daca locuinta este cumparata de sotie, ea fiind proprietarul de drept?
Ultima modificare: Luni, 4 Martie 2019
kronstadter, utilizator
Cel mai recent răspuns: kronstadter , utilizator 17:13, 5 Martie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mutltumesc foarte mult pentru raspunsurile pe care mi le-ati oferit!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proprietarii care nu sunt membri in asociatie pot participa la adunari? Mihaflorica Mihaflorica Asociatia de proprietari constituita intr-un cartier de vile nu accepta prezenta la adunari a proprietarilor care nu sint membri,desi sint locatari ai ... (vezi toată discuția)
Calitatea de membru al asociatiei Volentir Mircea Volentir Mircea Un membru al asociatiei care sta impreuna la aceeasi adresa cu fiul si nora sa poate sa-si transfere dreptul de a fi ales in comitetul executiv catre fiu sau ... (vezi toată discuția)
Situatie legata de alegerea presedintelui asociatiei Almaris Almaris Intr-un imobil nou exista un apartament care in urma unui act de dezmembrare este proprietatea a trei persoane distincte(un singur proprietar format din 3 ... (vezi toată discuția)