Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... stagiu practic
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

stagiu practic

Doresc sa fac stagiu practic pentru functia de biolog, la unitatea medicala la care am un contract de munca pentru profesia de asistent medical.
Contractul de stagiu practic ca biolog poate fi anexa la contractul de munca pe care il am deja? sau trebuie alt contract?
multumesc
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...