Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Legea 164 ANRP
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Legea 164 ANRP

Titlul de plata de la ANRP vine pe numele unei singure persoane. Mai este necesar ca sa mergem la notariat pentru a face acte ca noi (5) sa film de acord pentru ca el sa ridice banii de la CEC? Multumesc
Nu se intelege ceilalti 5 cine sunteti si in ce calitate?