Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... SUSPECT TERORISM
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

SUSPECT TERORISM

Buna ziua.Ieri sotul meu a incercat sa faca o asigurare, si cu stupoare,domnul de la asigurari,l-a informat ca se afla in baza de date ca suspect de savarsirea sau finantarea actelor de terorism. Suntem in stare de soc. Cum se poate asa ceva. Nu are nici o legatura cu asa ceva.Cum putem rezolva aceasta situatie?
Poate e o escrocherie. Sau poate altcineva v-a folosit cardul de credit. Sau poate e o confuzie.