Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Probleme rata banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Probleme rata banca

Am credit la banca am ramas restanta am vb cu cei de la birou colectare am facut atatea cereri de restructurare dar nu mi au aprobat au oprit si 1/3 din salariu ma ameninta cu executarea silita nu stiu ce sa mai fac cum sa mai procedez la cine sa mai apelez sunt obosita psihic nici la serviciu numai dau randament ma puteti ajuta cu un sfat multumesc pt rabdare astept un raspuns o zi buna va doresc!
dar nu mi au aprobat au oprit si 1/3 din salariu ma ameninta cu executarea silita

Sunteti deja in executare silita.
Despre ce datorie este vorba ?
gi-jane2, moderator
Nu sunt in executare silita dar au zis ca daca nu rambursez suma de 2700 asa o sa procedeze mentionez ca nu am niciiun imobil pe numele meu am decat salariul meu eu nu inteleg nu se poate gasi o solutie mai ales ca eu iam contactat nu am fugit de responsabilitate incerc sa rezolv problema pe cale amianila nu stiu ce sa mai fac?