Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Branșamente utilități pe drumul comun
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Branșamente utilități pe drumul comun

Avem autorizația de construcție și de branșamente de la primărie. Putem trage apa și lumina pe drumul comun fără acceptul notarial al celuilalt coproprietar la drumul comun?
nu