Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Buna ziua, am 51 de ani, nascuta pe 02.09.1967, am 30 de ani vechime, din care 10 ani de grupa 1. Cand as putea iesi la pensie? In momentul de fata, lucrez fara contract de munca.
Limita de varsta la 58 ani.
Multumesc.