Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 10
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 10

Avem o hotărâre judecătorească definitivă și irevocabilă în care ni s-au restituit 8 ha teren intr-o comună de langa Craiova,nici dupa un an si trei luni nu am fost puși în posesie fiindcă Primăria spune că nu au teren,ce putem face?
Buna ziua,

Apelati la un executor judecatoresc.