Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Parcare și amplasare rulota cu paine
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Parcare și amplasare rulota cu paine

Buna seara,va rog respectuos să-mi spuneți la ce distanta de fereastra unui bloc se poate face o parcare și totodată la ce distanta de bloc se poate amplasa o rulota din care se vinde paine.Multumesc!
In primul rand trebuie sa stiti ca, daca folositi domeniul public aveti nevoie de aprobarea Primariei iar in al doilea rand prin aprobare, primaria va stabili conditiile in care puteti amplasa rulota si efectua actele de comert

[