Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registru de casa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registru de casa

Buna ....am o ii si as dori sa aflu cum trebuie completat registrul de casa daca este necesar...Mulțumesc
La intreprinderea individuala nu trebuie sa completati registrul de casa ci doar registrul jurnal de incasari si plati, registrul inventar si registrul de evidenta fiscala.