Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... De unde fac rost de o carte de
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

De unde fac rost de o carte de

varianta 2: o pagina web de pe care imi pot extrage toate art. celoui mai recent Cod Civil Ro ?GRATUIT!!
amy_pilot, utilizator
Eu l-am gasit de pe google si il am salvat in fisier. Ideea este ca acum nu il mai gasesc ca sa iti pot trimite si tie linkul. daca vrei, da-mi o adresa de mail si ti-l trimit.

In orice caz, baza de date a CD este de liber acces:
www.cdep.ro
Pt codul civil insa nu am putut gasi legea! S-a aprobat sau inca e in stare de proiect??