avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... De unde fac rost de o carte de
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

De unde fac rost de o carte de

varianta 2: o pagina web de pe care imi pot extrage toate art. celoui mai recent Cod Civil Ro ?GRATUIT!!
Ultima modificare: Miercuri, 10 Mai 2006
amy_pilot, utilizator
Cel mai recent răspuns: Adriana_ , utilizator 19:24, 10 Mai 2006
Eu l-am gasit de pe google si il am salvat in fisier. Ideea este ca acum nu il mai gasesc ca sa iti pot trimite si tie linkul. daca vrei, da-mi o adresa de mail si ti-l trimit.

In orice caz, baza de date a CD este de liber acces:
www.cdep.ro
Pt codul civil insa nu am putut gasi legea! S-a aprobat sau inca e in stare de proiect??

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Santaj informatic/date furate/imi cere bani DoruD DoruD Buna ziua Am primit un mail (in folderul Spam) de la un individ care sustine ca a instalat un malware pe un site pentru adulti , ca eu am accesat situl si el ... (vezi toată discuția)
Codul muncii Adriana_84 Adriana_84 Buna ziua, am nevoie de ultima varianta a codului muncii, daca ma poate ajuta cineva cu o varianta pdf, sau un link de unde as putea sa-l descarc... Va ... (vezi toată discuția)
Pfa cod caen 6201 (fara studii de specialitate) fortune12 fortune12 Ziua buna! Urmeaza sa imi infiintez un PFA. Sunt freelancer in web design, altfel spus realizez pagini web, in special partea grafica. La prima vedere si la ... (vezi toată discuția)