Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proprietate

Sunt in posesia unui titlu de proprietate pe o suprafata de teren agricol.Titlul este comun pentru mai multe persoane inrudite(frati),inclusiv tatal meu.Toate aceste persoane sunt decedate inclusiv tatal meu.Cum pot revedinca aceasta suprafata?Mentionez ca nimeni altcineva nu a revendicat-o iar tatal meu este ultimul decedat dintre cei mentionati in titlu
unul singur care a decedat cu multi ani in urma
Dacă nu au copii, se mostenesc unii pe alții în ordinea deceselor.
Trebuie dezbătută fiecare succesiune.