Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... drepturi pacient
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

drepturi pacient

La un consult psihiatric ,fara bilet de trimitere,consultatia contra cost de ce este necesara si cartea de identitate?Va multumesc pentru eventualul raspuns.
Va rog !!