Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie alimentara

Buna ziua. Am intentat un proces pentru stabilirea pensiei alimentare pe cale judecătorească si am câteva nelamuriri. Necunoscand veniturile fostului soț am solicitat instanței sa faca demersurile necesare in acest sens iar in decizie se precizează că paratul lucrează la 2 societăți. Pentru una dintre ele este menționat salariul net iar pentru cealaltă nimic, este menționat undeva ca "la data de... restituită adresa emisă de instanța societății cu mențiunea -expirat termen pastrare-". Ca si decizie se stabilește 1/4 din media veniturilot nete de la ambele societăți. Cum procedez e mai departe, ce anume trebuie sa fac eu in acest moment?Va multumesc
Va multumesc frumos!