Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... recuperatori
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

recuperatori

Am pimit o scrisoare de la GETBACK (cred ca recuperatori) prin care mi se comunica ca in data de 27,10,2016 s-a cesionat in favoare lor de catre Telekom contractul de telefon.CE sa fac???
Multumesc.
Nu faceti nimic. Depinde de cand dateaza creanta. Daca au trecut mai mult de 3 ani de la data la care datoria era scadenta si veti fi actionat in instanta, puteti sa formulati aparari.
Multumesc !!!!O zi minunata va doresc!