Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transmitere revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transmitere revisal

Buna, am de facut act aditional de modificare durata muncii si salariu cu 01.06.2019. Referitor la modificare durata inteleg ca se transmite in revisal cel tarziu in ziua anterioara producerii modificarii, in ce priveste salariu, in 20 de zile lucratoare de la data producerii modificarii? Pot face un singur act aditional azi, cu ambele modificari si sa transmit azi?
Da, se poate face un singur act aditional si sa-l transmiteti astazi.
Multumesc frumos!