Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce măsuri pot fi luate împotriva unui avocat care nu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce măsuri pot fi luate împotriva unui avocat care nu a făcut nici un demers în dosarul de cercetare penală pentru care a fost angajat?

Buna ziua.

Ce masuri pot fi luate împotriva unui avocat care nu a făcut nici un demers în dosarul de cercetare penală accident de munca pentru care a fost angajat? Acesta evita sa imi restituie documentele pe care le are la dosarul făcut el și nu mai răspunde la telefon.
Mentionez ca plata a fost făcută conform conditiilor cerute de el și plătită integral dar nu am primit factura sau bon fiscal.
Pentru o informare corecta: în perioada în care decurs ancheta,raspunsurile pe care le primeam erau ca trebuie sa asteptam sau ca este foarte ocupat(sau nu răspundea la telefon).

O zi Buna!
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
Macar la momentul platii si numararii banilor ati avut vreun martor ocular ?!
Din pacate nu.

Psihosex a scris:

Macar la momentul platii si numararii banilor ati avut vreun martor ocular ?!