Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... amplasare antena GSM
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

amplasare antena GSM

Care sunt actele normative care trebuiesc respectate pentru amplasarea antenelor GSM pe turn de apă( nefunctional) care este in administrarea unui institutii de invatamant, si in ce conditii este permis amplasarea antenelor.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Autorizatie de la primarie si aviz de la proprietarul turnului de apa sunt documente obligatorii.