Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Parola de id sparta si injurii
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Parola de id sparta si injurii

Buna ziua.Ma numar si eu printre persoanele care le`a fost sparta parola la id si as vrea sa stiu cum sa fac sa nu mai intre pe adresa mea pentru ca si eu si cei de la mine din lista avem de suferit.Ca sa spun asa el "se simte bine cu lista mea":ii injura intr`un fel dezgustator si as vrea sa inchid contul,sa nu mai intre nici el dar nici eu.App sta zi si noapte pe id meu.Eu le`am zis persoanelor care le am in noul id,insa ii am pe ceilalti,ce ma fac?Ajutati`ma,va rog!
Dar eu nu pot intra pe id`ul vechi ptr ca mi s`a spart parola.
Iar destinatarul ar fi?
Buna ziua,

ca sa reusiti sa inchideti acel cont trebuie sa va logati pe [ link extern ] ?

apoi veti primi un raspuns de genul: in maxim 6 zile acontul dvs va fi sters. Dati ok si apoi logout.
Numai bine.